• Jak wyglądają zajęcia próbne?

  Celem zajęć próbnych jest zapoznanie się ucznia z metodologią nauczania hiszpańskiego w szkole, poznanie narzędzi jakie oferujemy. Podczas zajęć lektor odpowie na wszystkie pytania związane z nauką. Dodatkowo uczeń będzie miał okazję bliżej poznać lektora i zdecydować czy chce z nim kontynuować naukę czy jednak chce spróbować zajęć z inną osobą. Zajęcia trwają 45 minut, są całkowicie za darmo i bez żadnych zobowiązań do kontynuowania.

 • Odbyłem zajęcia próbne, co dalej?

  Po skończonych zajęciach próbnych otrzymasz email z warunkami nauki w Iberis. Będziesz mógł wtedy na spokojnie podjąć decyzję odnośnie kontynuowania zajęć z wybranym lektorem. Po zapoznaniu się z warunkami, wyborze pakietu zajęć i chęcią nauki otrzymasz umowę i będziesz już mógł rozpocząć zajęcia.

 • Jak uiścić opłatę za naukę?

  Opłaty za naukę są realizowane tylko i wyłącznie na konto bankowe podane w umowie nauki. Żeby rozpocząć zajęcia wystarczy przesłać emailem potwierdzenie przelewu na adres biura szkoły.

 • Rozpocząłem naukę z lektorem, jednak zajęcia mi nie odpowiadają, mogę zmienić lektora?

  Oczywiście, że tak. Każdy uczeń może poprosić o zmianę lektora informując o tym administratora. Zaproponujemy Tobie innego lektora z którym będziesz mógł dalej realizować wykupiony pakiet zajęć.

 • Skończył mi się wykupiony pakiet, co dalej?

  Przy zbliżaniu się do końca wykupionego pakietu, administrator wyśle Tobie informację odnośnie kontynuowania zajęć. Jeśli będziesz chciał dalej uczyć się hiszpańskiego w Iberis, wystarczy wskazać jaki pakiet chcesz odnowić, a administrator wyśle Tobie kolejną umowę.

 • W razie pytań odnośnie nauki z kim się kontaktować?

  W razie jakichkolwiek pytań, uwag czy propozycji skontaktuj się z biurem naszej szkoły.

Zgadzam się X

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Poozstając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.