Wszystko zaczęło się kilka lat temu…

Pracowałam jako nauczycielka j. hiszpańskiego i w 2012 roku zdecydowałam, że nadszedł czas, aby poszukać nowych i interesujących form nauczania języków.

Moja chęć dotarcia do większej liczby osób i dania im “odrobiny” mnie sprawiła, że ​​pomyślałam o możliwości nauczania hiszpańskiego przez internet, więc zabrałam się do pracy!

I narodził się  IBERIS hiszpański online. Internetowa szkoła języka hiszpańskiego, która prowadzi zajęcia na terenie całego kraju i za granicą. Zaczęłam sama i teraz jesteśmy rodziną składającą się z 6 członków.

Czasy zmieniają się bardzo szybko i IBERIS chciał się rozwijać i ulepszać, dlatego we wrześniu 2018 roku uruchomiliśmy nasze internetowe kursy IBERIS online.

Kim jesteśmy?

Internetowe kursy online IBERIS to platforma kursów j. hiszpańskiego prowadzonych w trybie online i automatycznie, tzn. uczeń zarządza własnym czasem nauki języka hiszpańskiego.

Oprócz kursów oferujemy różne warsztaty, webinaria, zajęcia grupowe i indywidualne, wszystkie dostosowane do poziomów znajomości j. hiszpańskiego.

Wszystkie nasze kursy są dostosowane do Planu Nauczania Instytutu Cervantesa i zostały przygotowane przez naszych nauczycieli native speaker.

Każda część kursów internetowych j. hiszpańskiego IBERIS została opracowana z wielkim oddaniem, wysiłkiem i pasją, a to wszystko gwarantuje sukces naszych uczniów w nauce j. hiszpańskiego.

Poznaj nasz zespół

María Elisa Peña

CEO IBERIS hiszpański online

María Barnuevo

Instruktorka

Alberto Marín

Instruktor

Carlos Gómez

Instruktor